... protože hand-made nás baví...

NEJAKTUÁLNĚJŠÍ TERMÍNY WORKSHOPŮ
najdete na našem Facebook profilu
www.facebook.com/kreativatelier.cz

Handmade Vánoce

13. listopadu 2017 v 16:06 | Kreativatelier
Dřív mě rozčilovala předčasnost obchoďáků, které se nám atmosféru Vánoc snaží nanutit již koncem října. Nyní se za Kreativatelier snažím naplánovat workshopy. A něco Vám řeknu. Už to musím řešit taky tak! Taková výroba adventních kalendářů, které mají být 1. prosince už k předání. Dekorování adventních věnců, kdy první adventní neděle mnohdy zasahuje ještě do listopadu. Prostě je to tak, tento týden už zmizí dýně, které máme za okny atelieru a drsně najedeme na chvojí! A to nemluvím o vzorcích na fotky a do nabídek, které jsme kutily v kraťasech a tílku v srpnu.

Takže jestli nechcete zaspat, tak Vánoce u nás budou multismyslové. U tvoření bude hrát vánoční nevtíravý jazz, vonět skořice a jablka /my ostatně touto kombinací vůní přetloukáme smrádek barev a laků stejně celoročně/ a uvařit můžeme i vánoční kombinace čajů.

Mrkněte proto na náš web, kam již pomalu a někdy naopak na poslední chvíli dosypáváme termíny tvořivých setkání. Budeme dělat zmiňované adventní kalendáře, věnce a jiné dekorace. Na poslední chvíli pak vyhlašujeme dopolední "hodinové dílny", což je čas, ve kterém si můžete přijít tvořit v podstatě cokoliv co chcete. My také v této době potřebujeme v atelieru něco tvořit a tak nás bude víc. :-)

Velkým tématem je pro nás výroba handmade dárků. Budeme psát a kreslit na porcelán, ať můžete věnovat hrníček s tím nejosobnějším vzkazem. Budeme vyrábět originální stolní kalendář, kde se také dotkneme hand letteringu a také embossu. Vrhneme se na vánoční hvězdu z Foamiranu. Již brzy proběhne workshop práce s pryskyřicí, do které lze také zhmotnit různé vzpomínky. A to se o Vánocích počítá.

V atelieru máme k dispozici BigShot, vánoční razítka, razítka s čísli a písmeny, filcy, Foamiran, Moosgummi, různé kousky látek, přírodniny, knoflíky, šperkařské komponenty. Pokud na workshopu budete mít potřebu použít něco z toho, co nemáme připraveno, tak mnoho z materiálů máme k dispozici bez příplatků, protože to je výsledek našeho recyklačního přístupu, sběračských mánií a neochoty vyhazovat cokoliv, co se ještě "může šiknout".

V atelieru jsou navíc k vidění vzorky různého tvoření, které máme nachystané pro firemní klienty. A tak návštěva u nás bude jistě inspirativní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 outcry outcry | Web | 15. listopadu 2017 v 11:16 | Reagovat

Určitě se podívám. :-) Já už mám taky Vánoce... :D Připravuji články s vánoční tématikou. :-)

2 Joina Joina | Web | 15. listopadu 2017 v 11:19 | Reagovat

Já ty Vánoce v obchodech už neřeším. Ale raduji se z těch výzdob :)
My asi na chvojí vyjedeme už o tomhle víkendu, abych jsme stihly všechny vyrobit, tedy adventní věnce.
Jinak nějaká domácí kreativita by se taky hodila na výzdobu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama